Lounaismaan OP-Kiinteistökeskus Oy LKV, Salo
Osuuspankin liiketalo, Turuntie 7
24100 Salo
Puh: 010 256 1310
sähköposti:
opkk.salo@op.fi


LUOTETTAVA, AMMATTITAITOINEN JA AHKERA
VÄLITTÄJÄTIIMI APUNASI!
Ota yhteyttä!





Annele Koivunen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 7701 332
Sähköposti
: annele.koivunen@op.fi
 

Liisa Lindegren
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 770 1329
Sähköposti
: liisa.lindegren@op.fi
 

Mika Nieminen
kiinteistönvälittäjä, LKV, agrologi
Matkapuhelin: 044 7701 331
Sähköposti
: mika.h.nieminen@op.fi
 

Petri Nieminen
Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV
Matkapuhelin: 044 770 1334
Sähköposti
: petri.nieminen@op.fi
 

Minna Rainio
Myyntineuvottelija
Matkapuhelin: 044 770 1330
Sähköposti
: minna.rainio@op.fi
 

Tino Salminiemi
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 7701 335
Sähköposti
: tino.salminiemi@op.fi
 

Pasi Salo
Myyntipäällikkö, LKV, YKV
Matkapuhelin: 044 7701 333
Sähköposti
: pasi.salo@op.fi
 

Jenni Betancourt
Vuokra-asunnonvälittäjä, LVV
Matkapuhelin: 040 648 7300
Sähköposti
: jenni.betancourt@op.fi
 

Seija Junnila
Myyntiassistentti, LKV
Matkapuhelin: 044 779 7172
Sähköposti
: seija.junnila@op.fi