SALO
Solid House Oy LKV
Turuntie 1 24100 Salo

Välityspalkkio 3,97% (sis. alv 24%), vähimmäispalkkio 3000 € (sis. alv 24%)

Mira Nevalainen
LKV, KIAT, KED

044 206 0610
mira.nevalainen@solidhouse.fi
 

Mirva Kuru
Asuntomyyjä

040 763 6091
mirva.kuru@solidhouse.fi
 

Kaisa Lehtonen
LKV

045 187 0423
kaisa.lehtonen@solidhouse.fi
 

Leena Tuijula
LKV, YKV

044 206 0600
leena.tuijula@solidhouse.fi
 

Kirsi Aarikka-Laanti
LKV, YKV

044 206 0620
kirsi.aarikka-laanti@solidhouse.fi
 

Teppo Tuijula
LKV

0500 530 942
teppo.tuijula@solidhouse.fi
 

Mikko Reunanen
Asuntomyyjä

041 506 7404
mikko.reunanen@solidhouse.fi
 

Juha Lehtonen
Asuntomyyjä, osakas

050 403 4132
juha.lehtonen@solidhouse.fi
 

Välityspalkkio 3,97% (sis. alv 24%), vähimmäispalkkio 3000 € (sis. alv 24%)

Vapaa-ajankohteet, kohteet 30 km+ etäisyydellä
4,96% (sis. alv 24%), vähimmäispalkkio 3800 € (sis. alv 24%)
Erityiskohteet*
6,2% (sis alv 24%), vähimmäispalkkio 5000 € (sis alv 24%)

* Erityiskohteet: Kohteet saaressa, kohteet, jotka käsittävät useita rakennuksia tai suuria maa-alueita, peltoa, metsää jne., suuret liikekiinteistöt, suuret rakentamattomat alueet, kokonaiset taloyhtiöt, erityisen suuret rakennukset yms.