OP Koti Lounaismaa Oy, Salo
Osuuspankin liiketalo, Turuntie 7
24100 Salo
Puh: 010 256 1310
sähköposti:
opkk.salo@op.fi


LUOTETTAVA, AMMATTITAITOINEN JA AHKERA
VÄLITTÄJÄTIIMI APUNASI!
Ota yhteyttä!

Tino Salminiemi
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 7701 335
Sähköposti
: tino.salminiemi@op.fi

Annele Koivunen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 7701 332
Sähköposti
: annele.koivunen@op.fi

Liisa Lindegren
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Matkapuhelin: 044 770 1329
Sähköposti
: liisa.lindegren@op.fi

Mika Nieminen
kiinteistönvälittäjä, LKV, agrologi
Matkapuhelin: 044 7701 331
Sähköposti
: mika.h.nieminen@op.fi

Petri Nieminen
Kiinteistönvälittäjä, LKV, YKV
Matkapuhelin: 044 770 1334
Sähköposti
: petri.nieminen@op.fi

Jenni Betancourt
Vuokra-asunnonvälittäjä, LVV
Matkapuhelin: 040 648 7300
Sähköposti
: jenni.betancourt@op.fi

Seija Junnila
Myyntiassistentti, LKV
Matkapuhelin: 044 779 7172
Sähköposti
: seija.junnila@op.fi


OP Koti Lounaismaa Oy, Somero
Joensuuntie 13
31400 Somero
Puh: 010 256 1312
sähköposti:
opkk.somero@op.fi

LUOTETTAVA, AHKERA JA TURVALLINEN TIIMIMME
APUNASI ASUNTOASIOISSA!
Ota yhteyttä!


Ismo Kajaani
Kiinteistönvälittäjä, LKV
Puhelin: 010 256 1292
Matkapuhelin: 044 779 7171
Sähköposti: ismo.kajaani@op.fi